142 Fractievoorzitters

De oproep aan Mark Rutte is ondertekend door de volgende fractievoorzitters (in alfabetische volgorde). Ook tekenen? Stuur een mail naar GroenLinks Nijmegen!

Aaldert van der Vlies ChristenUnie Best
Addy Plieger ChristenUnie Arnhem
André Nieuwlaat ChristenUnie Lansingerland
Antoinette Maas GroenLinks Helmond
Arjen Kapteijns GroenLinks Den Haag
Angeline Kerver GroenLinks Sudwest-Fryslan
Astrid van de Weijenberg GroenLinks Waterland
Auke Blaauwbroek PvdA Tilburg
Bart Huydts D66 Amersfoort
Bart van Kent SP Den Haag
Bas Maes SP Breda
Ben Schulte GroenLinks Westervoort
Benni Leemhuis GroenLinks Groningen
Carel Bruring GroenLinks Goes
Cathelijne Bouwkamp GroenLinks Arnhem
Coby van den Heuvel D66 Veenendaal
Cor van Verk PvdA Dordrecht
Cora Otter ChristenUnie Ede
Cora  Huijbens D66 Zoetermeer
Daphne Huysse GroenLinks Haarlem
Dolf Warris GroenLinks Oss
Eefke Meijerink PvdA Zwolle
Ellen Out GroenLinks Ede
Engbert Stroobosscher ChristenUnie Veenendaal
Ehssane Gounou PvdA Oss
Dennis op den Dries GroenLinks Hellendoorn
Els Verhage GroenLinks Vlissingen
Fleur Norbruis GroenLinks Delft
Frank Bos SP Wageningen
Frans Prins GroenLinks Amersfoort
Frank Visser ChristenUnie Haarlem
Frans Molenkamp D66 Oss
Gerda Koopman GroenLinks Ooststellingwerf
Gerdien Rots ChristenUnie Zwolle
Gert-Jan Krabbendam GroenLinks Maastricht
Gerrie Rozema GroenLinks Heerenveen
Gijs Holla PvdA Leiden
Hannie Lutke Schipholt GroenLinks Castricum
Hans Hoksbergen Progressieve Combinatie/GL Rhenen
Hans Schipper ChristenUnie Zuidhorn
Hans van Hooft SP Nijmegen
Harrij Hissink PvdA Zutphen Warnsveld
Harry van Huijstee PvdA Ede
Heleen de Boer GroenLinks Utrecht
Henk Verreck PvdA Heerlen
Hettie van Nes GroenLinks Wageningen
Huri Sahin GroenLinks Zuid-Holland
Inge Jongman – Mollema ChristenUnie Groningen
Jan Atze Nicolai GroenLinks/PAL Leeuwarden
Jan de Graaf GroenLinks Epe
Jan Heshof PvdA Tholen
Jan van Noort PvdA Wassenaar
Jan Paternotte D66 Amsterdam
Jan Zoll SP Oss
Jana Smith ChristenUnie Houten
Jeroen Ooijevaar GroenLinks Schiedam
Jessica van Eijs D66 Eindhoven
Jetze Luhoff D66 Groningen
Johan Harms GroenLinks Menameradiel
Joop Wikkerink Progressieve Partij Aalten
John Gunther SP Maastricht
Joris Bengvoord GroenLinks Tilburg
Jo Coerwinkel GroenLinks Berg en Dal
Jos Koniuszek GroenLinks Breda
Jos Peters Voor Berg en Dal Berg en Dal
Judith Bokhove GroenLinks Rotterdam
Klaas de Vries CDA Leiden
Klaas Verschuure D66 Utrecht
Ko Jansen ChristenUnie Eindhoven
Laura Hoogstraten GroenLinks Zeist
Laura Punt GroenLinks Assen
Laurens van der Velde PvdA Enschede
Lianne Duiven GroenLinks Lingewaard
Louis de la Combe PvdA Amersfoort
Luc Vandezande GroenLinks Middelburg
Maarten Hollander PvdA Hengelo
Maarten van Ooijen ChristenUnie Utrecht
Marjoleine Snaas GroenLinks Duiven
Marc van Nijnatten PvdA Nijmegen
Marcel Companjen ChristenUnie Harderwijk
Marcel van de Hoven CDA Tilburg
Marga Jonkman PvdA Apeldoorn
Marleen Haage PvdA Utrecht
Martien Louwers PvdA Arnhem
Martine Meuleman GroenLinks Bloemendaal
Matthijs Kortleven ChristenUnie Alphen aan den Rijn
Mickel Langeveld GroenLinks Overbetuwe
Mirjam Wijnja GroenLinks Ten Boer
Murat Memis SP Eindhoven
Nan Zevenhek ZW14 Waalre
Nelly den Os PvdA Lelystad
Nieke Jansen GroenLinks Kampen
Nourredine Zarroy D66 Helmond
Oskar Rietkerk GroenLinks Tynaarlo
Patrick van der Voort Brede Beweging Linksom Eindhoven
Paul Verbruggen PvdA Alkmaar
Paul Vermast GroenLinks Dronten
Patrick Rijke GroenLinks Zwolle
Pepijn Boekhorst GroenLinks Nijmegen
Peter Bos Haagse Stadspartij Den Haag
Peter Flohr Pro3 Loon op Zand
Peter de Haan ChristenUnie Wageningen
Peter van Gool D66 Tilburg
Peter Maas VOLG Berg en Dal
Peter Oolbekkink Aalst Waalre Belang Waalre
Peter Veldman D66 Wageningen
Reinhild Freytag Student & Starter Utrecht
René Paré GroenLinks Waalre
René Schoemaker GroenLinks Heerhugowaard
René Spieringhs SP Tilburg
Richard Schoffeleers D66 Maastricht
Rik Thijs GroenLinks Eindhoven
Rob Jetten D66 Nijmegen
Robert van Asten D66 Den Haag
Roelof Veen ChristenUnie Apeldoorn
Rutger Groot Wassink GroenLinks Amsterdam
Samuel Schampers D66 Rotterdam
Samuel Schampers D66 Rotterdam
Sander van Waveren CDA Utrecht
Sanna Munnikendam D66 Zaanstad
Setkin Sies ChristenUnie-SGP Rotterdam
Sevda Bali GroenLinks Doetichem
Simone Kennedy ChristenUnie Amersfoort
Sina Salim D66 Ede
Stefan van de Griendt  D66 Leidschendam-Voorburg
Susan  Doorenbos GroenLinks Mook en Middelaar
Sven Booij PvdA Twenterand
Tessa Vorderman D66 Berg en Dal
Teus Stam ChristenUnie Alblasserdam
Thieu Hoeken PvdA Berg en Dal
Tim Schipper SP Utrecht
Tim van het Hof D66 Breda
Tineke Veldhuis GroenLinks Noordenveld
Tjeerd van der Meulen GroenLinks Deventer
Toine van de Ven PvdA-GroenLinks Vught & Cromvoirt
Tjwan Oei GroenLinks Rheden
Ufuk Kahya GroenLinks ‘s-Hertogenbosch
Walter van Peijpe GroenLinks Leiden
Wilco Bos PvdA Harderwijk
Willem Loupattij PvdA Almelo
Willem-Jan van der Zanden GroenLinks Oosterhout
Wineke ‘t Hart GroenLinks Pijnacker-Nootdorp